Detalji smeštaja

escapestudiogoldenbeach4_bedapartmentskitchenescapestudiogoldenbeach4_bedapartments_2escapestudiosgoldenbeach3_bedapartmentsbalconyescapestudiosgoldenbeach3_bedapartmentsgroundfloorkitchenescapestudiosgoldenbeach3_bedapartmentsgroundfloor_12escapestudiosgoldenbeach3_bedapartmentsgroundfloor_13escapestudiosgoldenbeach3_bedapartmentsgroundfloor_14escapestudiosgoldenbeach3_bedapartmentsgroundfloor_15escapestudiosgoldenbeach3_bedapartmentsgroundfloor_16escapestudiosgoldenbeach3_bedapartmentsgroundfloor_17escapestudiosgoldenbeach3_bedapartmnets_1escapestudiosgoldenbeach3_bedapartmnets_2escapestudiosgoldenbeach3_bedapartmnets_3escapestudiosgoldenbeach3_bedapartmnets_4escapestudiosgoldenbeach3_bedapartmnets_5escapestudiosgoldenbeach3_bedapartmnets_7escapestudiosgoldenbeach3_bedapartmnets_8escapestudiosgoldenbeach4_bedapartmentsbalconyescapestudiosgoldenbeach4_bedapartmentskitchen_1escapestudiosgoldenbeach4_bedapartmentskitchen_2escapestudiosgoldenbeach4_bedapartments_1escapestudiosgoldenbeach4_bedapartments_11escapestudiosgoldenbeach4_bedapartments_13escapestudiosgoldenbeach4_bedapartments_2escapestudiosgoldenbeach4_bedapartments_4escapestudiosgoldenbeach4_bedapartments_7escapestudiosgoldenbeach4_bedapartments_8escapestudiosgoldenbeach4_bedapartments_9escapestudiosgoldenbeachcafebarescapestudiosgoldenbeachcafe_barescapestudiosgoldenbeachgarden_1escapestudiosgoldenbeachgarden_2escapestudiosgoldenbeachgarden_3escapestudiosgoldenbeachgarden_4escapestudiosgoldenbeachgarden_6escapestudiosgoldenbeachgarden_7escapestudiosgoldenbeachgarden_8escapestudiosgoldenbeachparkingescapestudiosgoldenbeachthassosislandgreece_1escapestudiosgoldenbeachthassosislandgreece_10escapestudiosgoldenbeachthassosislandgreece_12escapestudiosgoldenbeachthassosislandgreece_13escapestudiosgoldenbeachthassosislandgreece_14escapestudiosgoldenbeachthassosislandgreece_16escapestudiosgoldenbeachthassosislandgreece_20escapestudiosgoldenbeachthassosislandgreece_5escapestudiosgoldenbeachthassosislandgreece_6escapestudiosgoldenbeachthassosislandgreece_7escapestudiosgoldenbeachthassosislandgreece_8escapestudiosgoldenbeachthassosislandgreece_9Escape Studios Golden Beach Thassos 27

Sadržaji hotela

  • Dečiji krevetac na zahtev
  • Internet pristup
  • Privatni parking
  • Uređeno dvorište
  • Restoran u smeštaju
  • Mirna lokacija
  • Kuhinja
  • Klima uređaj
  • Sigurnosni sef
  • Roštilj dostupan
  • Peščana plaža
  • Centar grada
  • U blizini plaže
  • TV
  • Mreže za komarce
  • Fen za kosu
  • Zajednička kuhinja
  • Preporučeni

Naš opis

Vila Escape se nalazi blizu centra mesta Skala Panagija, poznatijeg kao Golden Beach.

Udaljena je oko 150m od jedne od najpopularnijih plaža na Tasosu.

U pitanju je novi objekat koji u svom sastavu ima bar sa velikom i prelepo uređenom baštom u hladu i nekoliko studija i apartmana na spratu i u prizemlju. Studiji su prostrani i obično imaju jedan francuski i jedan singl ležaj, opremljenu kuhinju, kupatilo, terasu, klima uređaj i TV.

Apartmana ima ukupno sedam a u ponudi je i još jedan dvokrevetni studio. Većina apartmana sastoji se iz dve prostorije (spavaće sobe i dnevnog boravka sa trpezarijom). U jednoj je francuski ležaj, a u drugoj kuhinja i jos dva ležaja (krevet na sprat, dva singl ležaja ili jos jedan francuski ležaj). U nekim apartmanima postoji i fotelja na rasklapanje koja se koristi kao pomoćni ležaj.

Neki apartmani imaju dve spavaće sobe i odvojenu kuhinju sa trpezarijom (dupleks apartman). Ovaj apartman ima četiri balkona kao i dva klima uređaja. U spavaćim sobama se nalazi po jedan francuski krevet a površina ovog apartmana je 42m2. Trokrevetni apartmani se nalaze u prizemlju i na spratu, ali moramo napomenuti da su oni trokrevetni apartmani u prizemlju nešto manje kvadrature od onog na spratu. Površina apartmana u prizemlju je 28m2 dok je površina onih na spratu 35m2.

Od 2016. godine u ponudi su i dva nova luksuzna apartmana u prizemlju. U spavaćoj sobi postoji francuski krevet dok se u dnevnoj nalazi kauč na rasklapanje. Poseduje dve klime i dva TV uređaja.

U dvokrevetnom studiju se nalazi jedan francuski krevet a površina ove smeštajne jedinice 25m2. Terase su prostrane i gledaju prema dvorištu ili plantažama maslina i brdima.

Zamena peškira i posteljine se vrši na svaka tri dana dok se čišćenje obavlja svaki dan.

Vila Escape je smeštena u veoma prostranom i lepo uređenom dvorištu prepunom zelenila i prostora za decu. Neposredno ispred vile nalazi se bašta koja pripada baru, a desno od bašte je veliki ograđeni deo sa igračakama za decu, zidanim roštiljem i letnjikovcem.

Dvorište je ograđeno i bezbedno, a vila nudi svojim gostima i besplatan parking.

U baru možete uplatiti doručak ili poručiti sendvič, kafu, piće i uživati u hladu. Gostima je na raspolaganju i korišćenje veš mašine uz doplatu. Vlasnici vile su veoma ljubazni i predusretljivi ljudi.

Plaža je na 2 minuta hoda, peščana je i pogodna za decu. U blizini su i restorani brze hrane i taverne.

Golden beach je idealan za mirna porodična letovanja, a vila Escape je na nekoliko minuta hoda od svih sadržaja.

Limenas, sa puno više sadržaja nalazi se na 10 minuta od vile Escape, etno selo Panagija na 3-4 minuta, Paradise beach na 10km, blizu je i plaža Makrijamos, tako da je vila Escape ne samo odlično mesto za letovanje, već i odlična baza za obilaske ostrva.

Cene i tipovi soba

Rečnik termina

Uslovi otkazivanja i plaćanja

Mišljenja gostiju

Ivana

14.08.2013

Odlično

4,6

U avgustu 2013. sa porodicom.Sve je odlično, blizu je plaža, ljubaznost i čistoća na nivou. Apartman je bio lep,čist,prostran sa velikim terasama. Jedina mana je što kreveti užasno škripe i bukvalno ne možeš da se pomeriš a da ne probudiš osobu pored sebe i to nam je puno smetalo. Sve ostalo je bilo zadovoljavajuće.

Prednosti
Blizu je plaža, imaju lepu baštu za sedenje i mini park za decu.
Mane
a

Ivana

08.07.2012

Uredno, cisto, ljubazan domacin, manjak posudja

2,0

suprug, beba od godinu i po dana i ja.23.06.2012. do 05.07.2012. smestaj je dobar, soba u kojoj smo bili je velika. u kuhinji se nalazio jos jedan krevet koji nije za odraslu osobu, tj. nije dovoljno dugacak(neka decija dimenzija, oko 160 cm.)posteljina je menjana svaki treci dan i tada je apartman i ciscen.u ovom mestu noci su hladne, tako da je sedenje na terasi u periodu posle 21h zahtevalo i dodatno oblacenje, sto je po meni i prednost tog dela tasosa jer nije bilo potrebe da palimo klimu. ako zelite da obilazite druge plaze, spremite se za dugo putovanje kolima jer je svaki izlazak sa golden beach-a pun krivina. limenas je jako blizu ali je potrebno da se popnete do sela panagia, gde ima nekih pet lakat krivina iz kojih se izlazi prvom brzinom. nadmorska visina se bitno menja (verujem da je skoro 800m) a onda se spustate na 0 m jer dolazite u limenas te vas moze zadesiti glavobolja, slabost i mucnina. guzve nije bilo, bar sto se plaze tice. mermerna je lepa ali po meni ne dovoljno da bi se toliko malretirali, narocito za osobe cijoj deci je potreban popodnevni san, muzika u kaficu je vrlo glasna jer imaju dj-a. mnogo je utisaka i dobrih i losih a nama je ovo druga godina da odlazimo na tasos i mislim da bi opet otisli!

Prednosti
blizina plaze, toplo more, talasi ne previse veliki bar u ovom periodu,hladne noci, nema komaraca skoro uopste a ni pcela, ima mesta za parking blizu plaze u slucaju da vucete camce, duseke, suncobrane...
Mane
los prilaz mestu u smislu krivina, iznajmljivanja motora jako blizu pa je i buka cele noci zbog istih, nema mnogo mesta za setnju uvece ....

Prijavite se ili registrujte se kako biste ostavili mišljenje o ovom smeštaju



Komentar ili pitanje



NAPOMENA

Preporučujemo da u komentarima postavljate pitanja u vezi sa opisom objekta, sobama, lokacijom itd, tj. sva pitanja od opšteg značaja. Za stvari koje se tiču Vas lično (datumi dolaska i odlaska, broj putnika itd) bolje je da nam pišete na email nikana@nikana.gr. Takođe, na sva vaša pitanja u komentarima dobićete odgovor putem maila i zato proverite inbox ubrzo nakon ostavljenog komentara.

14 komentara

  • ODGOVORI

    Dule13.08.2016 12:51:02

    da li imate slobodan apartman za dve odrasle osobe i dvoje dece od 16.08 do 27.08 ili od 17.08 do 28.08 ako imate molim vas da miposaljete slike slobodnog apartmana sa kratkim opisom na mejl.


  • ODGOVORI

    bier simina12.03.2016 14:45:19

    We need 2 romms for 3 family with 1 child each other 23,24,25 june for 7 nights


  • ODGOVORI

    Acca07.08.2015 21:37:54

    Od 10.08 do 20.08 apartman za cetvoro da je blizu plaze ? Hvala unapred


  • ODGOVORI

    Acca07.08.2015 21:33:59

    Da li slucajno postoji slobodan apartman od 10.08 do 20.08 za cetvoroclanu porodicu?


    • Nevena08.08.2015 11:07:39

      Postovani, poslali smo Vam odgovor na mail. Pozdrav

  • ODGOVORI

    Nikola Maksic03.08.2015 22:05:38

    Da li može nešto iz ponude za nas četvoro (dva para) od 10.08 2015 od 16.08.2015. Hvala


    • Ivana04.08.2015 11:11:19

      Postovani, U Escape studios ima mesta u Vasem terminu . Slobodan je jedan apartman sa jednim bracnim lezajem i dva single kreveta. Ukoliko Vam odgovara,mozete rezervisati popunjavajuci upit. Pozdrav

  • ODGOVORI

    Nikana30.08.2014 03:12:52

    Do koje cene vam okvirno treba smestaj? mozete nam pisati na mail nikana@nikana.gr


  • ODGOVORI

    drena tot30.08.2014 00:50:12

    Postovana, da li ima nesto povoljno , sa popustom od 9. ili 10. 09. trokrevetni studio!!! Unapred hvala!


  • ODGOVORI

    Milica12.08.2014 20:23:53

    Postovani u ovom smestaju u ovom terminu slobodan je samo jedan 3 bed studio.Pozdrav


  • ODGOVORI

    Stefanija11.08.2014 23:55:12

    Dali ima 2 slobodni studia od 29/08 do 10/09.


  • ODGOVORI

    Nikana04.07.2014 11:21:01

    Postovani, da li zelite da proverimo Escape ili da preporucimo nesto drugo? Elina Studios, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/elina-studios/129 Romantika Villa, Golden Beach, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/romantika-villa/144 Alexis Villas, Golden Beach, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/alexis-villas/221 Amalia Villa, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/amalia-villa/256 Alkmini Villa, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/alkmini-villa/1259 Elisavet Villa, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/elisavet-villa/1267 Ta4 Adelfia, Skala Rachoni, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/ta4-adelfia/196 Aithrion 1 Studios, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/aithrion-1-studios/213 Aithrion 2 Studios, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/aithrion-2-studios/214 Blue Sky Villa, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/blue-sky-villa/216 Avgoustina Studios, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/avgoustina-studios/217 Emilia Villa, Pachis, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/emilia-villa/199 Dimitris Apartments, Golden Beach, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/dimitris-apartments/1382 Maria Apartments, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/maria-apartments/1387 Afrodite Villa, Golden Beach, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/afrodite-villa/1317 Spitakia Bungalows, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/spitakia-bungalows/1436 Charitini Villa, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/charitini-villa/1486 Pavlos Rooms, Golden Beach, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/pavlos-rooms/1433 Olvia Villa, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/olvia-villa/1416 Scorpios Studios, Skala Rachoni, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/scorpios-studios/1519 Vangelis Studios, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/vangelis-studios/1535 Tsima Cathrin Studios, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/tsima-cathrin-studios/1552 Stella Studios, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/stella-studios/1449 Amarilia Studios, Skala Rachoni, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/amarilia-studios/1637 Victoria Studios, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/victoria-studios/1586 Rania Studios, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/rania-studios/1407 Kochili Studios, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/kochili-studios/1290 Fotini Studios, Golden Beach, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/fotini-studios/1584 Golden Beach Inn, Golden Beach, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/golden-beach-inn/1413 Alexandra Villa, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/alexandra-villa/1684 Athina Studios, Golden Beach, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/athina-studios/1631 Delfini Hotel, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/delfini-hotel/1444 Zeus Apartments, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/zeus-apartments/1600 Avra Villa, Skala Rachoni, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/avra-villa/1603 Porto Thassos Studios, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/porto-thassos-studios/1548 Anna Apartments and Studios, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/anna-apartments-and-studios/1524 Liolios Studios, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/liolios-studios/254 Argiri Studios, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/argiri-studios/1516 Sole e Mare Studios, Golden Beach, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/sole-e-mare-studios/1530 Panorama Studios, Golden Beach, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/panorama-studios/1588 Stefania Studios, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/stefania-studios/1408 Pleiades Apartments, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/pleiades-apartments/1448 Golden Sun Studios, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/golden-sun-studios/1658 Bourani Anastasia Suites, Golden Beach, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/bourani-anastasia-suites/1428