Detalji smeštaja

alexis new villas golden beach 01 road to villasalexis new villas golden beach 02 backalexis new villas golden beach 03 backalexis new villas golden beach 04 backalexis new villas golden beach 05alexis new villas golden beach 06 frontalexis new villas golden beach 07 barbecuealexis new villas golden beach 08 frontalexis new villas golden beach 09 frontalexis new villas golden beach 10 frontalexis new villas golden beach 11 frontalexis new villas golden beach 12 frontalexis new villas golden beach 13 entrance to studioalexis new villas golden beach 14 studioalexis new villas golden beach 15 studioalexis new villas golden beach 16 studioalexis new villas golden beach 17 studioalexis new villas golden beach 18 studioalexis new villas golden beach 19 studioalexis new villas golden beach 20 studioalexis new villas golden beach 21 studioalexis new villas golden beach 22 studioalexis new villas golden beach 23 studioalexis new villas golden beach 24 studioalexis new villas golden beach 25 apartmentalexis new villas golden beach 26 apartmentalexis new villas golden beach 27 apartmentalexis new villas golden beach 28 apartment viewalexis new villas golden beach 29 apartmentalexis new villas golden beach 30 apartmentalexis new villas golden beach 31 apartmentalexis new villas golden beach 32 apartmentalexis new villas golden beach 33 apartmentalexis new villas golden beach 34 apartmentalexis new villas golden beach 35 apartmentalexis new villas golden beach 36 apartment view

Sadržaji hotela

  • Pogled na more
  • Dečiji krevetac na zahtev
  • Privatni parking
  • Dozvoljeni kućni ljubimci
  • Uređeno dvorište
  • Mirna lokacija
  • Kuhinja
  • Klima uređaj
  • Roštilj dostupan
  • Centar grada
  • Izvan grada
  • Viskokvalitetan smeštaj
  • TV

Naš opis

Vile Alexis New se nalaze u mestu Skala Panagia, poznatijem kao Golden Beach, i to na brdu levo od puta kojim se dolazi u mesto.

Put koji od te glavne ulice do njih vodi je delom makadamski, a delom zemljani i prilično je strm, dug nekih 100–200 metara. Ipak, s obzirom na to da je pozicija vila takva da su na uzvišenju, te da se odatle pruža fenomenalan pogled na ceo Golden beach, vredi potruditi se i doći do njih.

U pitanju su dve novoizgradjene, spojene autentične vile, građene od kamena i drveta, sa dvorištem sa zidanim roštiljem, velikim tremovima i terasama sa pogledom na zelenilo i more i parkingom na zemljanom proširenju sa zadnje strane vila.

U ponudi su tri apartmana za maksimalno 5 osoba, jedan apartman za maksimalno 7 osoba i dva studija za do 4 osobe. U sve smeštajne jedinice se ulazi direktno od spolja, sa zadnje strane objekta ili iz dvorišta. Apartmani su u dva nivoa )mezoneti) i imaju više prostorija, dok su studiji u jednom nivou i sve je u sklopu iste prostorije.

Apartmani za 5 osoba imaju oko 65 kvadrata i sastoje se od spavaće sobe na gornjem nivou sa bračnim krevetom i ulazom/izlazom na zaseban balkon sa pogledom na zelenilo i more, kupatila sa modernim sanitarijama i tuš kabinom u staklu i dnevne sobe u donjem nivou sa kaminom i sofom za sedenje i spavanje, kuhinjom, trpezarijom, krevetom sa dodatnom fiokom i ulazom/izlazom na veliku zajedničku terasu sa ležaljkama, suncobranima, stolovima i stolicama, koja je stepenicama povezana sa dvorištem. Apartman za 7 osoba je vrlo sličan opisanom, ali je dvadesetak kvadrata veći, jer poseduje još jednu spavaću sobu za dve osobe na gornjem nivou.

U apartmanima postoje klima uređaji u spavacim sobama. Imaju veće televizore, DVD player i zvučnike. U kuhinji je šporet sa dve ringle i frižider srednje velicine.

Studiji imaju oko 40 kvadrata. U njima su dva spojena singl kreveta, krevet sa fiokom na izvlačenje, trpezarijski sto sa stolicama, garderober, kozmetički stočić sa ogledalom i stolicom, kuhinja sa šporetom sa dve ringle i srednjim frižiderom i veliko novo kupatilo sa kadom. Opremljeni su klima uređajem i manjim televizorom okačenim na zid.

Internet nije uveden.

Čišćenje apartmana, zamena posteljine i peškira su obezbeđeni.

Dovođenje psa na odmor sa vama u ove vile je dozvoljeno ukoliko je miran i lepo vaspitan.

Ukoliko volite osecaj koji pruzaju kamene kuce sa panoramskim pogledom, istovremeno nove, ciste i moderno uredjene, prepune unikatnih detalja i slika, spoj planine i mora, zelenila cetinara i morskog plavetnila onda biste, kao i ja bili odusevljeni ovim apartmanima.

Vile Alexis su definitivno netipican smeštaj za morske prilike, pa ukoliko volite klasiku, vilu pored mora i puno betona i dobar prilaz kući, onda vam se vila Alexis neće dopasti. Ali ukoliko volite čist vazduh, pogled na more sa visine, malo izolovanosti i jos više mira, onda će vam se kuća jako dopasti.

Cene i tipovi soba

Rečnik termina

Uslovi otkazivanja i plaćanja

Prijavite se ili registrujte se kako biste ostavili mišljenje o ovom smeštaju

Mišljenja gostiju

Još uvek nijedan gost nije objavio svoje mišljenje.

Prijavite se ili registrujte se kako biste ostavili mišljenje o ovom smeštaju



Komentar ili pitanje



NAPOMENA

Preporučujemo da u komentarima postavljate pitanja u vezi sa opisom objekta, sobama, lokacijom itd, tj. sva pitanja od opšteg značaja. Za stvari koje se tiču Vas lično (datumi dolaska i odlaska, broj putnika itd) bolje je da nam pišete na email nikana@nikana.gr. Takođe, na sva vaša pitanja u komentarima dobićete odgovor putem maila i zato proverite inbox ubrzo nakon ostavljenog komentara.

12 komentara

  • ODGOVORI

    Iuliana Ciulinet12.04.2016 17:51:07

    We are a group of 4 families (2 adults + 1 kid, 6- 8 yrs each). Could you please inform me if you have available rooms between 12 and 16 August (+-1 day flexible) in The Alexis New villas.Thanks and best regards, Iuliana


  • ODGOVORI

    Golijanin Biljana23.02.2015 23:14:25

    Dear Sirs, We would like to now how far is this Vila from the beach and how far from the nearest city. We are planing to come as seven of us, two couples and three kids. The period for our vacation is 15-25.06.2015. Can we also now the price for that time and is there any discounts for it. Best regards, Biljana


    • Dusan24.02.2015 13:38:03

      I hope we can continue in serbian... U Alexis-u imaju jednu celu Villu za obe porodice, slobodnu u terminu od 20/6 -30/6. Cena za 4clanu porodicu bi iznosila 55e za noc, a za troclanu 50e. Da li Vam to odgovara?

  • ODGOVORI

    Nikana13.08.2014 14:59:49

    Postovani, ovo su objekti za 6-7 osoba. Pogledajte pa nam recite da li vam se neki od njih dopadaju da bismo vam proverili raspolozivost Dora Villa, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/dora-villa/180 Ioanna Villa, Skala Maries, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/ioanna-villa/1716 Potos Hotel, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/potos-hotel/1313 Nostos Studios, Limenaria, Limenaria, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/nostos-studios-limenaria/1992 Sunset Villa, Limenaria, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/sunset-villa/21 White Villa, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/white-villa/2013 Keti Villa, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/keti-villa/143 Santa Maria Villa, Aliki, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/santa-maria-villa/1979 Dimitraki Apartments, Skala Rachoni, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/dimitraki-apartments/1627 Seascape Villas, Golden Beach, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/seascape-villas/1705 Molos Villa, Limenas, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/molos-villa/1510 Koula Studios 2, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/koula-studios-2/1764 Alexandra Beach Hotel, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/alexandra-beach-hotel/120 Evi`s Villa, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/evi-96-s-villa/1370 Muses Studios, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/muses-studios/135 Moonbeam Hotel, Pefkari, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/moonbeam-hotel/137 Loutrou Beach Bungalows, Kinira, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/loutrou-beach-bungalows/1389 Mythos Bungalows, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/mythos-bungalows/119 Despina House, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/despina-house/1368 Soti Villa, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/soti-villa/1254 Mathios Studios, Astris, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/mathios-studios/174 Alexis New Villas, Golden Beach, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/alexis-new-villas/222 Margarita Villa, Golden Beach, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/margarita-villa/1431 Eleutheria Loula Studios, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/eleutheria-loula-studios/1509 Melina Villa, Kinira, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/melina-villa/203 Dagali Studios, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/dagali-studios/1640 Sarimpalas House, Kinira, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/sarimpalas-house/1761 Summer House, Pefkari, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/summer-house/68 Giola House, Astris, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/giola-house/1332 Ralitsa Villa, Limenaria, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/ralitsa-villa/1322 Mathios Cottages, Psili Ammos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/mathios-cottages/126 Ioannas Stone House, Theologos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/ioannas-stone-house/1488


  • ODGOVORI

    srbislava13.08.2014 12:29:41

    možete da nam proverite nešto u limenasu,skali potamiji,golden bechu ili neki smestaj blizu grada.potreban nam je smestaj za 6 odraslih i dete 5 godina.mogu biti studiji ili apartmani.


  • ODGOVORI

    Nataša (Nikana.gr)13.08.2014 02:41:01

    Postovani, nema mesta nazalost. Mozemo li nesto drugo da proverimo za vas? Pozdrav


  • ODGOVORI

    srbislava12.08.2014 21:54:08

    postovani,dali je apartman 4+3 slobodan od 31.08 do 13.09


  • ODGOVORI

    Milica09.06.2014 11:21:31

    Postovani, nazalost nema mesta u ovom terminu u ovom smestaju slobodan je jedan apartman od 09/08-20/08 sa jednom spavacom sobom za dvoje i tri kreveta u dnevnoj sobi, taj apartman ima 65m2 ali vlasnik kaze da je tesko da ce se smestiti 6 osoba. Zelite li da proverimo jos nesto za vas u vasem terminu, ili da vam mi preporucimo nesto? Pozdrav


  • ODGOVORI

    Anoniman08.06.2014 23:42:37

    Postovani, Da li je slobodan apartman (4+3) osobe u periodu od 3 do 14 avgusta i da li je raspoloziv za 6 odraslih osoba Unapred hvala Dragana


  • ODGOVORI

    Nataša (Nikana.gr)09.06.2013 21:46:15

    U principu moze, ali da znate da imate jedan francuski, 4 singl lezaja i jedan pomocni. Dakle, neko ce morati da spava na pomocnom lezaju. Ako vam to odgovara, nije problem. Za koji termin ste zainteresovani? pozdrav


  • ODGOVORI

    Monika09.06.2013 16:44:08

    Da li u apartman 4+3 može da stane 6 odraslih osoba?