Alexis New Villas

Naš opis

Alexis New Villas su dve novoizgrađene, spojene, autentične vile, građene od kamena i drveta, sa dvorištem sa zidanim roštiljem, velikim tremovima i terasama sa pogledom na zelenilo i more, kao i parkingom na zemljanom proširenju sa zadnje strane.

Smeštaj se nalazi u Skali Panagiji, poznatijoj kao Golden Beach, na brdu levo od puta kojim se u nju dolazi. Put koji vodi do vila je dug oko 100–200m, delom je makadamski, a delom zemljani i prilično je strm. Ipak, s obzirom na to da se vile nalaze na uzvišenju odakle se pruža fenomenalan pogled na Golden Beach, vredi potruditi se i doći do njih. Od plaže su udaljene 800m, kao i od prvog marketa.

U ponudi su tri mezonete za maksimalno pet osoba, jedna mezoneta za maksimalno sedam osoba i dva studija za do četiri osobe. U sve smeštajne jedinice se ulazi direktno, sa zadnje strane ili iz dvorišta. Apartmani su na dva nivoa i imaju više prostorija, dok je kod studija sve u sklopu jedne prostorije.

Mezonete za pet osoba (65m2) na gornjem nivou imaju spavaću sobu sa francuskim ležajem i izlazom na privatni balkon sa pogledom na zelenilo i more, kao i kupatilo sa modernim sanitarijama i tuš kabinom u staklu. U donjem nivou je dnevni boravak sa kaminom i dva kauča i ispod jednog se izvlači još jedan singl krevet, kuhinjom sa trpezarijom i izlazom na veliku zajedničku terasu sa ležaljkama, suncobranima, stolovima i stolicama, koja je stepenicama povezana sa dvorištem.

Mezoneta za sedam osoba (85m2) je vrlo slična prethodno opisanoj, ali je veća, jer ima još jednu spavaću sobu za dve osobe sa dva singl kreveta na gornjem nivou.

Klima uređaji u mezonetama su u spavaćim sobama. Imaju velike televizore, DVD plejer i zvučnike. U kuhinji je šporet sa dve ringle i frižider srednje veličine.

Studiji (40m2) imaju dva spojena singl kreveta, krevet sa fiokom na izvlačenje, trpezarijski sto sa stolicama, garderober, kozmetički stočić sa ogledalom i stolicom, kuhinja sa šporetom sa dve ringle i srednjim frižiderom, kao i veliko novo kupatilo sa kadom. Opremljeni su klima uređajem i malim televizorom okačenim na zid.

Internet nije dostupan.

Čišćenje apartmana se vrši svakodnevno, a zamena posteljine i peškira, na svaka 3-4 dana.

Da biste došli do ovog smeštaja, ukoliko dolazite iz pravca Limenasa, čim uđete u selo Panagije, skrenite levo ka Golden Beachu. Nastavite pravo i čim redom prođete smeštaje Corali, Nostos, Dimitris, skrenite u ulicu levo. Nastavite pravo pa skrenite u prvu ulicu desno gde ćete nakon par metara ugledati Alexis New Villas.

Ukoliko volite osećaj koji pružaju kamene kuće sa panoramskim pogledom, nove, čiste i moderno uređene, prepune unikatnih detalja i slika, spoj planine i mora, zelenila četinara i morskog plavetnila onda su vile Alexis odličan izbor. Alexis New Villas su atipičan smeštaj za morske prilike, pa ukoliko volite klasčnu vilu pored mora sa puno betona i dobrim prilazom, onda vam se ovaj smeštaj neće neće dopasti. Ali, ukoliko volite čist vazduh, pogled na more sa visine, malo izolovanosti i još više mira, onda će vam se jako dopasti.

U našem Vodiču za Tasos možete da saznate više informacija o mestu Golden Beach.


Nastojimo da budemo što precizniji u opisu smeštajnih objekata, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.


Sadržaji hotela

  • Pogled na more
  • Dečiji krevetac na zahtev
  • Privatni parking
  • Dozvoljeni kućni ljubimci
  • Uređeno dvorište
  • Mirna lokacija
  • Kuhinja
  • Klima uređaj
  • Roštilj dostupan
  • Centar grada
  • Izvan grada
  • TV

Upit za rezervaciju

Cene i tipovi soba

Uslovi otkazivanja i plaćanja

Rečnik termina

19 komentara i pitanja

  • Dalibor14.11.2017 09:14:27

    Dobar dan, da li u vrlikom apartmanu mogu da se smeste 5 odraslih i 3 deteta (1,3 i 7 godina). Hvala

  • Iuliana Ciulinet12.4.2016 15:51:07

    We are a group of 4 families (2 adults + 1 kid, 6- 8 yrs each). Could you please inform me if you have available rooms between 12 and 16 August (+-1 day flexible) in The Alexis New villas.Thanks and best regards, Iuliana

  • Dusan24.2.2015 12:38:03

    I hope we can continue in serbian... U Alexis-u imaju jednu celu Villu za obe porodice, slobodnu u terminu od 20/6 -30/6. Cena za 4clanu porodicu bi iznosila 55e za noc, a za troclanu 50e. Da li Vam to odgovara?

  • Golijanin Biljana23.2.2015 22:14:25

    Dear Sirs, We would like to now how far is this Vila from the beach and how far from the nearest city. We are planing to come as seven of us, two couples and three kids. The period for our vacation is 15-25.06.2015. Can we also now the price for that time and is there any discounts for it. Best regards, Biljana

  • Nikana13.8.2014 12:59:49

    Postovani, ovo su objekti za 6-7 osoba. Pogledajte pa nam recite da li vam se neki od njih dopadaju da bismo vam proverili raspolozivost Dora Villa, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/dora-villa/180 Ioanna Villa, Skala Maries, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/ioanna-villa/1716 Potos Hotel, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/potos-hotel/1313 Nostos Studios, Limenaria, Limenaria, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/nostos-studios-limenaria/1992 Sunset Villa, Limenaria, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/sunset-villa/21 White Villa, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/white-villa/2013 Keti Villa, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/keti-villa/143 Santa Maria Villa, Aliki, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/santa-maria-villa/1979 Dimitraki Apartments, Skala Rachoni, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/dimitraki-apartments/1627 Seascape Villas, Golden Beach, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/seascape-villas/1705 Molos Villa, Limenas, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/molos-villa/1510 Koula Studios 2, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/koula-studios-2/1764 Alexandra Beach Hotel, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/alexandra-beach-hotel/120 Evi`s Villa, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/evi-96-s-villa/1370 Muses Studios, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/muses-studios/135 Moonbeam Hotel, Pefkari, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/moonbeam-hotel/137 Loutrou Beach Bungalows, Kinira, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/loutrou-beach-bungalows/1389 Mythos Bungalows, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/mythos-bungalows/119 Despina House, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/despina-house/1368 Soti Villa, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/soti-villa/1254 Mathios Studios, Astris, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/mathios-studios/174 Alexis New Villas, Golden Beach, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/alexis-new-villas/222 Margarita Villa, Golden Beach, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/margarita-villa/1431 Eleutheria Loula Studios, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/eleutheria-loula-studios/1509 Melina Villa, Kinira, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/melina-villa/203 Dagali Studios, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/dagali-studios/1640 Sarimpalas House, Kinira, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/sarimpalas-house/1761 Summer House, Pefkari, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/summer-house/68 Giola House, Astris, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/giola-house/1332 Ralitsa Villa, Limenaria, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/ralitsa-villa/1322 Mathios Cottages, Psili Ammos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/mathios-cottages/126 Ioannas Stone House, Theologos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/ioannas-stone-house/1488

  • srbislava13.8.2014 10:29:41

    možete da nam proverite nešto u limenasu,skali potamiji,golden bechu ili neki smestaj blizu grada.potreban nam je smestaj za 6 odraslih i dete 5 godina.mogu biti studiji ili apartmani.

  • Nataša (Nikana.gr)13.8.2014 00:41:01

    Postovani, nema mesta nazalost. Mozemo li nesto drugo da proverimo za vas? Pozdrav

  • srbislava12.8.2014 19:54:08

    postovani,dali je apartman 4+3 slobodan od 31.08 do 13.09

Komentar