Detalji smeštaja

alexis new villas golden beach 1 alexis new villas golden beach 2 alexis new villas golden beach 3 alexis new villas golden beach 4 alexis new villas golden beach 5 alexis new villas golden beach 6 alexis new villas golden beach 7 alexis new villas golden beach 8 alexis new villas golden beach 9 alexis new villas golden beach 10 alexis new villas golden beach 11 alexis new villas golden beach apartment 1 alexis new villas golden beach apartment 2 alexis new villas golden beach apartment 3 alexis new villas golden beach apartment 4 alexis new villas golden beach apartment 5 alexis new villas golden beach apartment 6 alexis new villas golden beach apartment 7 alexis new villas golden beach apartment 8 alexis new villas golden beach apartment 9 alexis new villas golden beach apartment 10 alexis new villas golden beach apartment 11 alexis new villas golden beach apartment 12 alexis new villas golden beach studio 1 alexis new villas golden beach studio 2 alexis new villas golden beach studio 3 alexis new villas golden beach studio 4 alexis new villas golden beach studio 5 alexis new villas golden beach studio 6 alexis new villas golden beach studio 7 alexis new villas golden beach studio 8 alexis new villas golden beach studio 9 alexis new villas golden beach studio 10 alexis new villas golden beach studio 11 alexis new villas golden beach studio 12 alexis new villas golden beach road to villas

Sadržaji hotela

  • Pogled na more
  • Dečiji krevetac na zahtev
  • Privatni parking
  • Dozvoljeni kućni ljubimci
  • Uređeno dvorište
  • Mirna lokacija
  • Kuhinja
  • Klima uređaj
  • Roštilj dostupan
  • Centar grada
  • Izvan grada
  • TV

Naš opis

Smeštaj se nalazi u Skali Panagiji, poznatijoj kao Golden Beach, na brdu levo od puta kojim se u nju dolazi. Put koji vodi do vila je dug nekih 100–200m, delom je makadamski, a delom zemljani i prilično je strm. Ipak, s obzirom na to da se vile nalaze na uzvišenju odakle se pruža fenomenalan pogled na Golden Beach, vredi potruditi se i doći do njih.

Alexis New Villas su dve novoizgrađene, spojene autentične vile, građene od kamena i drveta, sa dvorištem sa zidanim roštiljem, velikim tremovima i terasama sa pogledom na zelenilo i more, kao i parkingom na zemljanom proširenju sa zadnje strane.

U ponudi su tri apartmana za maksimalno pet osoba, jedan apartman za maksimalno sedam osoba i dva studija za do četiri osobe. U sve smeštajne jedinice se ulazi direktno, sa zadnje strane ili iz dvorišta. Apartmani su u dva nivoa (mezoneti) i imaju više prostorija, dok je kod studiji sve u sklopu jedne prostorije.

Apartmani za pet osoba (65m2) na gornjem nivou imaju spavaću sobu sa francuskim ležajem i izlazom na privatni balkon sa pogledom na zelenilo i more, kao i kupatilo sa modernim sanitarijama i tuš kabinom u staklu. U donjem nivou je dnevni boravak sa kaminom i sofom za sedenje i spavanje, kuhinjom sa trpezarijom, singl krevetom sa dodatnom fiokom i izlazom na veliku zajedničku terasu sa ležaljkama, suncobranima, stolovima i stolicama, koja je stepenicama povezana sa dvorištem. Apartman za sedam osoba je vrlo sličan prethodno opisanom, ali je veći dvadesetak kvadrata, jer ima još jednu spavaću sobu za dve osobe na gornjem nivou.

Klima uređaji u apartmanima su u spavaćim sobama. Imaju veće televizore, DVD plejer i zvučnike. U kuhinji je šporet sa dve ringle i frižider srednje veličine.

Studiji (40m2) imaju dva spojena singl kreveta, krevet sa fiokom na izvlačenje, trpezarijski sto sa stolicama, garderober, kozmetički stočić sa ogledalom i stolicom, kuhinja sa šporetom sa dve ringle i srednjim frižiderom, kao i veliko novo kupatilo sa kadom. Opremljeni su klima uređajem i manjim televizorom okačenim na zid.

Internet nije dostupan.

Čišćenje apartmana, zamena posteljine i peškira su obezbeđeni.

Dovođenje psa je dozvoljeno ukoliko je miran i lepo vaspitan.

Ukoliko volite osećaj koji pružaju kamene kuće sa panoramskim pogledom, nove, čiste i moderno uređene, prepune unikatnih detalja i slika, spoj planine i mora, zelenila četinara i morskog plavetnila onda biste, kao i ja bili oduševljeni ovim apartmanima.

Alexis New Villas su atipičan smeštaj za morske prilike, pa ukoliko volite klasčnu vilu pored mora sa puno betona i dobrim prilazo, onda vam se ovaj smeštaj neće neće dopasti. Ali, ukoliko volite čist vazduh, pogled na more sa visine, malo izolovanosti i još više mira, onda će vam se jako dopasti.

Cene i tipovi soba

Rečnik termina

Uslovi otkazivanja i plaćanja

Prijavite se ili registrujte se kako biste ostavili mišljenje o ovom smeštaju

Mišljenja gostiju

Još uvek nijedan gost nije objavio svoje mišljenje.

Prijavite se ili registrujte se kako biste ostavili mišljenje o ovom smeštaju



Komentar ili pitanje



NAPOMENA

Preporučujemo da u komentarima postavljate pitanja u vezi sa opisom objekta, sobama, lokacijom itd, tj. sva pitanja od opšteg značaja. Za stvari koje se tiču Vas lično (datumi dolaska i odlaska, broj putnika itd) bolje je da nam pišete na email nikana@nikana.gr. Takođe, na sva vaša pitanja u komentarima dobićete odgovor putem maila i zato proverite inbox ubrzo nakon ostavljenog komentara.

12 komentara

  • ODGOVORI

    Iuliana Ciulinet12.04.2016 15:51:07

    We are a group of 4 families (2 adults + 1 kid, 6- 8 yrs each). Could you please inform me if you have available rooms between 12 and 16 August (+-1 day flexible) in The Alexis New villas.Thanks and best regards, Iuliana


  • ODGOVORI

    Golijanin Biljana23.02.2015 22:14:25

    Dear Sirs, We would like to now how far is this Vila from the beach and how far from the nearest city. We are planing to come as seven of us, two couples and three kids. The period for our vacation is 15-25.06.2015. Can we also now the price for that time and is there any discounts for it. Best regards, Biljana


    • Dusan24.02.2015 12:38:03

      I hope we can continue in serbian... U Alexis-u imaju jednu celu Villu za obe porodice, slobodnu u terminu od 20/6 -30/6. Cena za 4clanu porodicu bi iznosila 55e za noc, a za troclanu 50e. Da li Vam to odgovara?

  • ODGOVORI

    Nikana13.08.2014 12:59:49

    Postovani, ovo su objekti za 6-7 osoba. Pogledajte pa nam recite da li vam se neki od njih dopadaju da bismo vam proverili raspolozivost Dora Villa, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/dora-villa/180 Ioanna Villa, Skala Maries, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/ioanna-villa/1716 Potos Hotel, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/potos-hotel/1313 Nostos Studios, Limenaria, Limenaria, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/nostos-studios-limenaria/1992 Sunset Villa, Limenaria, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/sunset-villa/21 White Villa, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/white-villa/2013 Keti Villa, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/keti-villa/143 Santa Maria Villa, Aliki, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/santa-maria-villa/1979 Dimitraki Apartments, Skala Rachoni, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/dimitraki-apartments/1627 Seascape Villas, Golden Beach, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/seascape-villas/1705 Molos Villa, Limenas, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/molos-villa/1510 Koula Studios 2, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/koula-studios-2/1764 Alexandra Beach Hotel, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/alexandra-beach-hotel/120 Evi`s Villa, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/evi-96-s-villa/1370 Muses Studios, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/muses-studios/135 Moonbeam Hotel, Pefkari, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/moonbeam-hotel/137 Loutrou Beach Bungalows, Kinira, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/loutrou-beach-bungalows/1389 Mythos Bungalows, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/mythos-bungalows/119 Despina House, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/despina-house/1368 Soti Villa, Skala Potamia, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/soti-villa/1254 Mathios Studios, Astris, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/mathios-studios/174 Alexis New Villas, Golden Beach, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/alexis-new-villas/222 Margarita Villa, Golden Beach, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/margarita-villa/1431 Eleutheria Loula Studios, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/eleutheria-loula-studios/1509 Melina Villa, Kinira, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/melina-villa/203 Dagali Studios, Potos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/dagali-studios/1640 Sarimpalas House, Kinira, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/sarimpalas-house/1761 Summer House, Pefkari, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/summer-house/68 Giola House, Astris, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/giola-house/1332 Ralitsa Villa, Limenaria, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/ralitsa-villa/1322 Mathios Cottages, Psili Ammos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/mathios-cottages/126 Ioannas Stone House, Theologos, Tasos, Grčka: https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/ioannas-stone-house/1488


  • ODGOVORI

    srbislava13.08.2014 10:29:41

    možete da nam proverite nešto u limenasu,skali potamiji,golden bechu ili neki smestaj blizu grada.potreban nam je smestaj za 6 odraslih i dete 5 godina.mogu biti studiji ili apartmani.


  • ODGOVORI

    Nataša (Nikana.gr)13.08.2014 00:41:01

    Postovani, nema mesta nazalost. Mozemo li nesto drugo da proverimo za vas? Pozdrav


  • ODGOVORI

    srbislava12.08.2014 19:54:08

    postovani,dali je apartman 4+3 slobodan od 31.08 do 13.09


  • ODGOVORI

    Milica09.06.2014 09:21:31

    Postovani, nazalost nema mesta u ovom terminu u ovom smestaju slobodan je jedan apartman od 09/08-20/08 sa jednom spavacom sobom za dvoje i tri kreveta u dnevnoj sobi, taj apartman ima 65m2 ali vlasnik kaze da je tesko da ce se smestiti 6 osoba. Zelite li da proverimo jos nesto za vas u vasem terminu, ili da vam mi preporucimo nesto? Pozdrav


  • ODGOVORI

    Anoniman08.06.2014 21:42:37

    Postovani, Da li je slobodan apartman (4+3) osobe u periodu od 3 do 14 avgusta i da li je raspoloziv za 6 odraslih osoba Unapred hvala Dragana


  • ODGOVORI

    Nataša (Nikana.gr)09.06.2013 19:46:15

    U principu moze, ali da znate da imate jedan francuski, 4 singl lezaja i jedan pomocni. Dakle, neko ce morati da spava na pomocnom lezaju. Ako vam to odgovara, nije problem. Za koji termin ste zainteresovani? pozdrav


  • ODGOVORI

    Monika09.06.2013 14:44:08

    Da li u apartman 4+3 može da stane 6 odraslih osoba?